Єврокомісія хоче запровадити санкції проти гірничодобувної промисловості РФ – Financial Times

У новий пакет санкцій проти РФ Європейська комісія хоче внести заборону на інвестиції у гірничодобувний сектор росії. Про це 6 грудня повідомляє Financial Times.

"Заборона на інвестиції у видобуток корисних копалин, яка матиме винятки для деяких конкретних продуктів, є частиною дев'ятого пакету санкцій ЄС, який офіційні особи обговорюватимуть з державами-членами найближчими днями та мають узгодити до кінця наступного тижня", - повідомляє видання. з посиланням джерела.

Також у новий пакет санкцій хочуть внести контроль за експортом цивільних технологій, які теоретично можуть бути використані при виробництві зброї. Обговорюватиметься і заборона на операції з ще трьома російськими банками, так само як і персональні санкції проти 180 осіб.

Інші елементи проекту пакету включають заборону чотирьох російських медіа-каналів, які, за словами ЄС, використовуються для просування московської пропаганди, експортний контроль над продукцією подвійного призначення вартістю понад 2,3 мільярди євро та заборона на співпрацю з російськими маркетинговими та дослідницькими компаніями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 5 грудня в країнах ЄС почало діяти ембарго на нафту з росії.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті