Єврокомісія хоче запровадити санкції проти гірничодобувної промисловості РФ – Financial Times

У новий пакет санкцій проти РФ Європейська комісія хоче внести заборону на інвестиції у гірничодобувний сектор росії. Про це 6 грудня повідомляє Financial Times.

"Заборона на інвестиції у видобуток корисних копалин, яка матиме винятки для деяких конкретних продуктів, є частиною дев'ятого пакету санкцій ЄС, який офіційні особи обговорюватимуть з державами-членами найближчими днями та мають узгодити до кінця наступного тижня", - повідомляє видання. з посиланням джерела.

Також у новий пакет санкцій хочуть внести контроль за експортом цивільних технологій, які теоретично можуть бути використані при виробництві зброї. Обговорюватиметься і заборона на операції з ще трьома російськими банками, так само як і персональні санкції проти 180 осіб.

Інші елементи проекту пакету включають заборону чотирьох російських медіа-каналів, які, за словами ЄС, використовуються для просування московської пропаганди, експортний контроль над продукцією подвійного призначення вартістю понад 2,3 мільярди євро та заборона на співпрацю з російськими маркетинговими та дослідницькими компаніями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 5 грудня в країнах ЄС почало діяти ембарго на нафту з росії.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті