Єврокомісія хоче запровадити санкції проти гірничодобувної промисловості РФ – Financial Times

У новий пакет санкцій проти РФ Європейська комісія хоче внести заборону на інвестиції у гірничодобувний сектор росії. Про це 6 грудня повідомляє Financial Times.

"Заборона на інвестиції у видобуток корисних копалин, яка матиме винятки для деяких конкретних продуктів, є частиною дев'ятого пакету санкцій ЄС, який офіційні особи обговорюватимуть з державами-членами найближчими днями та мають узгодити до кінця наступного тижня", - повідомляє видання. з посиланням джерела.

Також у новий пакет санкцій хочуть внести контроль за експортом цивільних технологій, які теоретично можуть бути використані при виробництві зброї. Обговорюватиметься і заборона на операції з ще трьома російськими банками, так само як і персональні санкції проти 180 осіб.

Інші елементи проекту пакету включають заборону чотирьох російських медіа-каналів, які, за словами ЄС, використовуються для просування московської пропаганди, експортний контроль над продукцією подвійного призначення вартістю понад 2,3 мільярди євро та заборона на співпрацю з російськими маркетинговими та дослідницькими компаніями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 5 грудня в країнах ЄС почало діяти ембарго на нафту з росії.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті