Евакуація з Бахмута сповільнилася, щодня з міста виїжджає 5-10 людей - заступник мера

Евакуація з прифронтового Бахмута, де йдуть запеклі бої, сповільнилася до краплі. Про це сказав заступник мера міста Олександр Марченко в коментарі CNN.

За його словами, щодня евакуюють від п’яти до десяти людей, тоді як під час піку евакуації з міста залишали до 600 людей.

"Противник руйнує все вщент, б’є по багатоповерхових будинках, житловому сектору. Є авіанальоти, артилерійські обстріли, мінометні обстріли. Ворог б’є по місту з усього, що може", – сказав він.

Він зазначив, що приблизно від 4000 до 4500 людей все ще перебувають у Бахмуті, але Марченко сказав, що їх важко вмовити залишити.

Більшість, за його словами, "боїться, що їм нікуди піти і з чим піти".

За його словами, в місті залишилося четверо медичних працівників, для мешканців працюють пункти обігріву.

Як повідомлялося раніше, РФ не взяла під контроль місто Бахмут на Донеччині, масового відведення звідти українських військ не відбувається.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті