Евакуація з Бахмута сповільнилася, щодня з міста виїжджає 5-10 людей - заступник мера

Евакуація з прифронтового Бахмута, де йдуть запеклі бої, сповільнилася до краплі. Про це сказав заступник мера міста Олександр Марченко в коментарі CNN.

За його словами, щодня евакуюють від п’яти до десяти людей, тоді як під час піку евакуації з міста залишали до 600 людей.

"Противник руйнує все вщент, б’є по багатоповерхових будинках, житловому сектору. Є авіанальоти, артилерійські обстріли, мінометні обстріли. Ворог б’є по місту з усього, що може", – сказав він.

Він зазначив, що приблизно від 4000 до 4500 людей все ще перебувають у Бахмуті, але Марченко сказав, що їх важко вмовити залишити.

Більшість, за його словами, "боїться, що їм нікуди піти і з чим піти".

За його словами, в місті залишилося четверо медичних працівників, для мешканців працюють пункти обігріву.

Як повідомлялося раніше, РФ не взяла під контроль місто Бахмут на Донеччині, масового відведення звідти українських військ не відбувається.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті