Евакуаційні потяги для фронтових областей продовжують курсувати із Запоріжжя, Херсона та Покровська

Безплатні евакуаційні потяги продовжують курсувати з прифронтових Донецької, Запорізької та Херсонської областей до інших регіонів України. Про це 12 березня у Telegram повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"З небезпечних регіонів продовжують курсувати безоплатні евакуаційні потяги. Наразі жителі Донеччини, Запоріжжя та Херсона можуть виїхати безплатними евакуаційними поїздами до центральних та західних регіонів", - повідомили у міністерстві.

Для того, щоб скористатися цими рейсами, а також отримати фінансову допомогу від держави, необхідно зареєструватися в органах місцевого самоврядування. Під час реєстрації на евакуацію необхідно обов'язково повідомити, до якої станції ви плануєте слідувати. Попередня реєстрація дозволяє отримати 2 тисячі гривень на кожного дорослого та 3 тисячі гривень на дитину чи людину з особливими потребами.

У Мінреінтеграції повідомили, що зараз у рамках цієї програми курсують такі евакуаційні потяги:

  • №119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції до Запоріжжя о 09:45, прибуття до Львова – о 11:44.
  • №110/109 Херсон – Львів. Відправлення з Херсонського вокзалу о 14:27, прибуття до Львова о 10:18 наступного дня. Цей поїзд слідує через станції Миколаїв, Шевченка, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
  • № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів. Відправлення зі станції у Покровську о 14:15, прибуття до Львова – о 12:44 наступного дня. Цей поїзд прямує через станції Дніпро, Шевченка, Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у двох містах Дніпровщини відкрилися центри допомоги евакуйованим мешканцям Бахмута.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті