Евакуаційні потяги для фронтових областей продовжують курсувати із Запоріжжя, Херсона та Покровська

Безплатні евакуаційні потяги продовжують курсувати з прифронтових Донецької, Запорізької та Херсонської областей до інших регіонів України. Про це 12 березня у Telegram повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"З небезпечних регіонів продовжують курсувати безоплатні евакуаційні потяги. Наразі жителі Донеччини, Запоріжжя та Херсона можуть виїхати безплатними евакуаційними поїздами до центральних та західних регіонів", - повідомили у міністерстві.

Для того, щоб скористатися цими рейсами, а також отримати фінансову допомогу від держави, необхідно зареєструватися в органах місцевого самоврядування. Під час реєстрації на евакуацію необхідно обов'язково повідомити, до якої станції ви плануєте слідувати. Попередня реєстрація дозволяє отримати 2 тисячі гривень на кожного дорослого та 3 тисячі гривень на дитину чи людину з особливими потребами.

У Мінреінтеграції повідомили, що зараз у рамках цієї програми курсують такі евакуаційні потяги:

  • №119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції до Запоріжжя о 09:45, прибуття до Львова – о 11:44.
  • №110/109 Херсон – Львів. Відправлення з Херсонського вокзалу о 14:27, прибуття до Львова о 10:18 наступного дня. Цей поїзд слідує через станції Миколаїв, Шевченка, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
  • № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів. Відправлення зі станції у Покровську о 14:15, прибуття до Львова – о 12:44 наступного дня. Цей поїзд прямує через станції Дніпро, Шевченка, Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у двох містах Дніпровщини відкрилися центри допомоги евакуйованим мешканцям Бахмута.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті