Евакуаційні потяги для фронтових областей продовжують курсувати із Запоріжжя, Херсона та Покровська

Безплатні евакуаційні потяги продовжують курсувати з прифронтових Донецької, Запорізької та Херсонської областей до інших регіонів України. Про це 12 березня у Telegram повідомляє прес-служба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"З небезпечних регіонів продовжують курсувати безоплатні евакуаційні потяги. Наразі жителі Донеччини, Запоріжжя та Херсона можуть виїхати безплатними евакуаційними поїздами до центральних та західних регіонів", - повідомили у міністерстві.

Для того, щоб скористатися цими рейсами, а також отримати фінансову допомогу від держави, необхідно зареєструватися в органах місцевого самоврядування. Під час реєстрації на евакуацію необхідно обов'язково повідомити, до якої станції ви плануєте слідувати. Попередня реєстрація дозволяє отримати 2 тисячі гривень на кожного дорослого та 3 тисячі гривень на дитину чи людину з особливими потребами.

У Мінреінтеграції повідомили, що зараз у рамках цієї програми курсують такі евакуаційні потяги:

  • №119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції до Запоріжжя о 09:45, прибуття до Львова – о 11:44.
  • №110/109 Херсон – Львів. Відправлення з Херсонського вокзалу о 14:27, прибуття до Львова о 10:18 наступного дня. Цей поїзд слідує через станції Миколаїв, Шевченка, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
  • № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів. Відправлення зі станції у Покровську о 14:15, прибуття до Львова – о 12:44 наступного дня. Цей поїзд прямує через станції Дніпро, Шевченка, Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у двох містах Дніпровщини відкрилися центри допомоги евакуйованим мешканцям Бахмута.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті