Естонія підтримала надання американських касетних боєприпасів Україні

Прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас підтримала рішення США про передачу Україні касетних боєприпасів. Також прем’єрка висловилася за вступ України в НАТО і заявила, що союзники погоджуються з тим, що місце України в Альянсі. Про це інформує "Еспрессо" з посиланням на CNN.

"Ми маємо зробити все, щоб допомогти Україні стільки, скільки це буде потрібно. І, звичайно, коли більше не буде боєприпасів, окрім касетних бомб, я думаю, що ми повинні надати і їх. Україна сказала, що вони не використовуватимуть їх на тих територіях, де є мирні жителі, вони просто використовуватимуть їх, щоб захистити себе і відштовхнути Росію до Росії", - сказала Каллас на полях саміту НАТО у Вільнюсі.

Також Каллас висловила свою підтримку вступу України в НАТО. Вона сказала, що союзники згодні з тим, що місце України врешті-решт в Альянсі. За словами прем'єрки, вікно можливостей для членства України може з'явитися після закінчення війни.

"Питання не в тому, чи це станеться, а в тому, коли це станеться, і ми домовилися щодо практичних кроків і шляхів досягнення цього. Тож, якщо ці умови будуть виконані, вікно можливостей відкриється, коли закінчиться війна, тоді ми зможемо прийняти Україну до НАТО", - наголосила Каллас.

Нагадаємо, Зеленський розповів, як і де ЗСУ використовуватиме касетні боєприпаси. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті