Естонія надішле Україні снаряди для 155-мм артилерії

Уряд Естонії ухвалив рішення щодо передачі Україні снарядів калібром 155 міліметрів. Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур на своїй сторінці у Twitter.

"Прийняли рішення та повідомили, що Міністерство оборони Естонії надішле 155-міліметрові снаряди до Україну, як нашу частку в 1 мільйон патронів до України. Додатково передаємо прибори нічного бачення та боєприпаси 5,56 мм для ЗСУ. Завтра в Рамштайні ми детальніше обговоримо естонську допомогу Україні з Олексієм Резніковим", - написав Певкур.

Як повідомлялося раніше, Естонія передала для української "Армії дронів" 9 безпілотників

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті