Естонія передала для української "Армії дронів" 9 безпілотників. Скоро буде ще 10

Посол Естонії в Україні Каймо Кууск та депутат естонського парламенту Марко Міхкельсон під час зустрічі з головою Держспецзв’язку Юрієм Щиголем передали для української «Армії дронів» дев’ять безпілотних літальних апаратів від жителів Естонії. Про це Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації повідомляє у Телеграм.

«Уже найближчим часом слідкувати за ворогом та допомагати українським захисникам нищити живу силу та техніку загарбників будуть два дрони DJI Phantom 4 Pro v2.0, по парі DJI Mavik Mini, DJI Mavik Pro та DJI Mavik Air, а також один DJI Mavik Mini 2», - йдеться у повідомленні.

Ці дрони отримали завдяки громадській організації Herojam Slava, яку заснували друзі з Естонії – радниця Міністра цифрової трансформації Яніка Мерило та Яак Еннусте.

Також Мерило поінформувала, що найближчим часом ще 10 коптерів поповнять лави української «Армії дронів» і це тільки початок, зазначила вона.

У Держспецзв'язку нагадали, що раніше Herojam Slava зібрала 385 000 євро від 1 300 громадян і компаній в Естонії та IT-компанії ELEKS, щоб придбати два дрони, які використовують для спостереження та коригування вогню також для HIMARS.

Долучитися до створення української «Армії дронів» може кожен, хто бажає допомогти захисникам України.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті