Єрмак: росія не може бути гарантом безпеки України

Росія не може стати гарантом безпеки України – такий варіант не розглядають ні у Києві, ні на Заході. Про це глава офісу президента Андрій Єрмак заявив в інтерв'ю "НВ".

"Не ми їм запропонували стати гарантом безпеки України, це росія хотіла бути. Але неможливо бути агресором та одночасно гарантом безпеки. Після Бородянки, після Бучі, ні ми, ні наші партнери не бачать можливості, щоб росія була серед країн, які надають нам гарантії" , - наголосив чиновник.

Швидше за все, йдеться про переговори України та РФ 29 березня. Тоді українські дипломати запропонували підписати міжнародний договір щодо нової системи гарантій безпеки.

Пізніше нардеп та голова української делегації Давид Арахамія заявив, що серед гарантів українці назвали країни-члени Ради безпеки ООН, зокрема США, Велику Британію, Китай, Францію, а також Туреччину, Німеччину, Канаду, Італію, Польщу та Ізраїль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Офісі Президента сформували групу із гарантій безпеки для України.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті