Ердоган: Зернову угоду продовжено на 60 днів

Президент Туреччини Ердоган заявив, що зернову угоду продовжено на 60 днів 17 травня, повідомили світові інформагенції.

"Завдяки зусиллям нашої країни, підтримці наших російських друзів, внеску наших українських друзів, вирішено продовжити чорноморську зернову угоду ще на два місяці", – цитує Ердогана агентство AFP.

Ердоган наголосив, що Туреччина отримала від РФ гарантії безперешкодного виходу своїх суден із портів Миколаїв і Ольвія.

Раніше повідомлялося, що в Туреччині заявили про відновлення роботи "зернового коридору".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті