Ердоган заявив, що путін хоче якнайшвидшого завершення війни, але триватиме вона довго

Путін теж "прагне якнайшвидшого закінчення війни" з Україною, але вона "триватиме ще довго". Таку заяву зробив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в інтерв'ю PBS, - повідомляє РБК-Україна.

Відповідаючи на запитання ведучої, Ердоган сказав, що "тільки лідери обох сторін зможуть сказати", коли закінчиться війна Росії проти України. Водночас він очікує, що війна триватиме ще "довгий час".

"Цілком очевидно, що ця війна триватиме довго. І на те, що війна закінчиться якомога швидше, ми б дуже сподівалися. І Путін насправді теж виступає за якнайшвидше припинення цієї війни", - сказав президент Туреччини.

Ердоган також заявив, що росії "можна довіряти так само як і Заходу", згадавши водночас, що Захід нібито обдурив багаторічні сподівання Туреччини на її вступ до Євросоюзу.

"У мене немає причин їм (Росії - ред.) не довіряти. Росія надійна настільки ж, наскільки й Захід. Останні пів століття ми чекали на порозі ЄС. І зараз я довіряю Росії настільки ж, наскільки я довіряю Заходу", - зазначив він.

Президент Туреччини також не погодився із думкою, що путіну не можна довіряти через вихід РФ із зернової угоди та вторгнення в Україну.

"Половина постачання природного газу (до Туреччини - ред.) приходить з Росії, а це означає, що у нас є солідарність. Ми спільно йдемо вперед і також співпрацюємо в галузі оборонної промисловості", - розповів Ердоган.

Він наголосив, що його політика, "наскільки це можливо, полягає у встановленні контактів із країнами всього світу на основі безпрограшного сценарію".

"Так само як у мене хороші відносини зі США, у мене будуть хороші відносини і з Росією", - додав турецький лідер.

Як повідомлялося, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Анкара "може розлучитися" з Європейським Союзом, якщо це необхідно.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті