Ердоган їде в Сочі. На порядку денному переговорів з путіним є питання про українську зернову угоду та обмін полоненими

Президент Туреччини Ердоган завтра вирушить до Сочі для переговорів із російським диктатором путіним. Повідомлення про це є в турецьких ЗМІ 3 вересня.

"Очікується, що під час зустрічі в Сочі президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і президент Росії Володимир Путін детально обговорять як двосторонні, так і регіональні питання. Однак найважливішим пунктом порядку денного стане "зерновий коридор"", - ідеться в повідомленні, з уточненням, що це питання обговорюватимуть у більш "стратегічній" перспективі.

Крім того, Ердоган і путін також обговорять регіональні події, включно з війною в Сирії та в Україні. "Очікується, що до порядку денного буде включено питання про обмін полоненими між Росією та Україною", - пише турецьке ЗМІ.

Також до порядку денного буде включено і проєкт транспортування російського газу в Європу через Туреччину.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті