Ердоган має намір обговорити реабілітацію поранених українських військових з Зеленським та путіним

Президент Турччини Реджеп Таїп Ердоган найближчими днями планує обговорити вивезення українських поранених військовослужбовців до Туреччини із Володимиром Зеленським та диктатором путіним. Про це повідомляє турецьке видання Memkelet.

Головний турецький обмудсмен Шереф Малкоч зазначив, що президент Туреччини проведе перемовини щодо відкриття гуманітарного коридору. Ці перемовини заплановані на 12 та 13 січня.

Як повідомлялося раніше, зараз у Туреччині перебувають п’ять звільнених командирів з «Азовсталі» – Сергій Волинський, Святослав Паламар, Денис Прокопенко, Олег Хоменко та Денис Шлег. За словами президента України Володимира Зеленського, вони будуть там до кінця війни.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті