Ердоган має намір обговорити реабілітацію поранених українських військових з Зеленським та путіним

Президент Турччини Реджеп Таїп Ердоган найближчими днями планує обговорити вивезення українських поранених військовослужбовців до Туреччини із Володимиром Зеленським та диктатором путіним. Про це повідомляє турецьке видання Memkelet.

Головний турецький обмудсмен Шереф Малкоч зазначив, що президент Туреччини проведе перемовини щодо відкриття гуманітарного коридору. Ці перемовини заплановані на 12 та 13 січня.

Як повідомлялося раніше, зараз у Туреччині перебувають п’ять звільнених командирів з «Азовсталі» – Сергій Волинський, Святослав Паламар, Денис Прокопенко, Олег Хоменко та Денис Шлег. За словами президента України Володимира Зеленського, вони будуть там до кінця війни.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті