"Енергоатом" застрахував усі АЕС в Україні від ядерних інцидентів

"Енергоатом" уклав страховий договір від шкоди внаслідок ядерного інциденту на всіх чотирьох АЕС в Україні. Про це 11 липня повідомила пресслужба компанії.

"У червні поточного року "Енергоатом" уклав договір страхування на понад 5 мільярдів гривень щодо ядерного інциденту на всіх чотирьох атомних станціях України", - повідомили у прес-службі.

У цьому договорі зазначається, що страховка покриватиме ЗАЕС не тільки на період окупації, а й деякий час після звільнення. Це пов'язано з тим, що Україна та "Енергоатом" зараз не контролюють територію атомної станції. Подібні винятки з воєнних причин ядерних інцидентів діяли і в попередніх страхових угодах "Енергоатома" та є стандартною світовою практикою, заявили в компанії.

Щодо всіх інших вітчизняних АЕС, які працюють на підконтрольній Україні території, то страхування за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, діє повною мірою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти продовжують мінування Запорізької АЕС дистанційно керованими та некерованими протипіхотними мінами.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті