Енергетики працюватимуть на Київщині та Одещині у посиленому режимі

У Київській та Одеській областях енергетики ДТЕК через погіршення погодних умов працюватимуть у посиленому режимі. Про це інформує пресслужба ДТЕК. 

У компанії нагадали, що, за прогнозами синоптиків, упродовж 7-9 січня очікується погіршення погоди.

"Через це енергетики переходять на посилений режим роботи та готуються максимально швидко ліквідовувати наслідки аварій у разі їх виникнення", - йдеться у повідомленні. 

За даними Гідрометцентру, майже в усі регіони України прийде відлига, проте вже до кінця тижня, 7-8 січня, варто готуватися до зниження температури повітря.

Як повідомлялося, у Києві комунальники висипали на вулиці майже 400 тонн солі і 3 тонни піску. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті