Енергетики повернули світло на Криворіжжя після російських обстрілів

Кривий Ріг та громади Криворізького району зранку 4 лютого знову зі світлом після часткового знеструмлення напередодні. Про це повідомив у Телеграм очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

За його словами після вчорашнього перенавантаження мереж енергетики заживили Кривий Ріг та громади району.

"Вже опівночі повернули світло до кожної домівки", - зазначив Лисак. 

Нагадаємо, увечері 3 лютого Кривий Ріг та Криворіжжя були частково знеструмлені через перевантаження мереж, що трапилось унаслідок російських обстрілів. . 

Як повідомлялося, 3 лютого у Дніпропетровській області через атаку БПЛА виникли дві пожежі, без світла залишилися 15 тис. осіб, а також дві котельні Кривого Рогу. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті