Кривий Ріг та Криворіжжя знову частково знеструмлені

Наразі є аварійні відключення у громадах Криворізького району.  Про це повідомляє Криворізька РДА.

"Наразі у зв'язку з перевантаженням мережі частково знеструмлені Широківська,  Карпівська, Новолатівська, Гречаноподівська та Зеленодольська громади. В Апостолівській громаді світло відновлено. Також фіксуються відключення світла в Інгулецькому,  Металургійному та Довгинцівському районах міста Кривий Ріг", - йдеться у повідомленні.

Енергетики працюють над відновленням електропостачання абонентам Криворіжжя.

Як повідомлялося, у Криворізькому районі сьогодні оборонці знищили ворожу ракету.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті