Екскерівник катівні "Ізоляція" Денис Куликовський "Палич" отримав 15 років тюрьми

Шевченківський районний суд Києва оголосив вирок екскерівнику катівні "Ізоляція" Денису Куликовському "Паличу" у вигляді 15 років позбавлення волі. Про це 3 січня повідомляє "Суспільне".

"Суд визнав Куликовського винним за ч. 1 статті 258 ККУ, ч.1 статті 28, ч. 1 статті 438 ККУ. Суд ухвалив призначити Куликовському покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Початок виконання вироку рахувати з 9 листопада 2021 року", - сказано в повідомленні.

Водночас суд визнав його невинним у статі 149 ККУ (торгівля людьми. - "ОстроВ") у звʼязку з не доведеністю.

Правозахисниця Олександра Матвійчук після оголошення вироку заявила, що "Палича" мали засудити до довічного ув'язнення.

"Я буду радитися із адвокатами потерпілих і загалом стосовно процесуальних нюансів. На моє переконання, Денис Куликовський, він же "Палич", має отримати довічне. Я збирала свідчення людей, які вижили... Це такі історії, які вказують мені, що за скупністю вчинених злочинів вони мають сидіти до кінця свого життя. Треба шукати процесуальне рішення. Я, правда, не розумію, чому держобвинувачення просило всього 15 років. Суддя зараз задовольнив це прохання в повному обсязі, але частина 2 статті 438 ККУ (порушення законів і звичаїв війни, якщо дії поєднані з умисним вбивством. - "ОстроВ"), цієї недолугої, досі не зміненої, але вона все одно передбачає можливість запросити довічно", - сказала вона.

Раніше повідомлялось, що на деокупованих територіях Україні поліція виявила 80 російських катівень і в'язниць.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті