Екс-командувач ДШВ Забродський написав заяву про складання депутатського мандату

Народний депутат та колишній командувач Десантно-штурмовими військами генерал-лейтенант Михайло Забродський написав заяву про складання мандату за власним бажанням. Проєкт ухвали №9114 з'явився на порталі Верховної Ради.

Сама заява датована 10 березня. Проте нардеп не пояснив причини складання депутатських повноважень. Парламентський комітет з регламенту, депутатської етики та організації роботи ВРУ вже розглянув заяву нардепа та порекомендував Раді ухвалити її.

Зазначимо, що Михайло Забродський на виборах був четвертим номером у списку партії "Європейська солідарність" і обіймає посаду першого заступника голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Із самого початку повномасштабного вторгнення генерал-лейтенант допомагає Генштабу ЗСУ та головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Можливо, його рішення про складання мандата пов'язане з бажанням зосередитись на цій діяльності.

Нагадаємо, що на початку лютого Верховна Рада також позбавила депутатського мандату представника забороненої ОПЗЖ Ігоря Абрамовича.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті