«Единая Россия» змусила школярів «ЛНР» змагатися хто більше збере сміття: діти за дві години набрали 100 мішків різних відходів   

Школярів окупованої частини Луганської області залучили до так званих екологічних змагань зі збору сміття. Про це йдеться в повідомленні «регіонального відділення “Единой России”.

Зазначається, що активісти незаконно діючої на непідконтрольній території Луганської області правлячої в РФ партії «вперше провели в Луганську екологічні змагання “Чистые игры”.

«За кілька годин команди зібрали понад 100 мішків сміття об'ємом по 240 літрів на території лісопосадки біля луганської середньої школи № 48», - повідомили в організатори.

Неповнолітні повинні були збирати сміття, зокрема старі килими, шуби і навіть диван. Учасники «Чистих ігор» повинні були придумувати «цікаві історії про свої знахідки». 

Чому біля школи накопичилася така кількість сміття партійні функціонери не уточнили. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті