Джемілєв заявив, що в Криму відбувається масове заміщення населення: на півострів привезли вже близько мільйона росіян

У Криму відбувається масове заміщення місцевого населення. Про це заявив лідер кримськотатарського народу, депутат Верховної ради України Мустафа Джемілєв в ефірі "DW Новини Шоу" 28 лютого. 

"Росія одразу після вторгнення до Криму почала масові репресії проти тих, хто не згоден з окупацією", - сказав Джемилєв.

За його оцінками, до анексованого Криму з росії привезли вже близько мільйона громадян РФ.

"Їх дуже стимулюють допомогою, виплатами грошей на придбання житла, безкоштовними земельними ділянками, першочерговим влаштуванням на роботу", - вказав Джемілєв.

Від зазначив, що на анексованому півострові йде полювання на тих, хто "неправильно думає". 

"У них величезний штат айтішників, які відстежують, хто на які сайт заходить, які лайки ставить. І вже з ними потім починають розбиратися. За радянської влади ми хоча б на кухні розмовляли відверто, а зараз і на кухні небезпечно, тому що техніка просунулася далеко, прослуховують усіх", - пояснив Джемілєв.

Раніше Джемілєв пояснив, що є питанням виживання для кримських татар.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті