Директор ЦРУ таємно відвідав Україну в середині лютого - The New York Times

Директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Вільям Бернс таємно відвідав Україну 15 лютого. Про це повідомляє Telegram-канал "DW Головне" з посиланням на газету The New York Times.

За даними видання, це десяте відвідування Бернсом України за два роки. 

Як вказує газета з посиланням на джерела у спецслужбах, тісні контакти ЦРУ з українською розвідкою існують з 2014 року. За цей час, зазначає NYT, Україна перетворилася на одного з найважливіших розвідувальних партнерів Вашингтона в боротьбі з Кремлем. Від початку війни співробітники ЦРУ передавали українській владі критично важливу інформацію, зокрема про те, де РФ планувала удари і які системи озброєння будуть використані, стверджує NYT.

Українська військова розвідка за допомогою ЦРУ за останні 8 років створила 12 секретних станцій поблизу кордону з РФ для перехоплення російських комунікацій, йдеться в матеріалі NYT.

Як повідомлялося, на початку лютого глава Офісу Президента Андрій Єрмак розповів про зустріч з ексглавою ЦРУ Майком Помпео.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті