Директор ЦРУ таємно відвідав Україну в середині лютого - The New York Times

Директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Вільям Бернс таємно відвідав Україну 15 лютого. Про це повідомляє Telegram-канал "DW Головне" з посиланням на газету The New York Times.

За даними видання, це десяте відвідування Бернсом України за два роки. 

Як вказує газета з посиланням на джерела у спецслужбах, тісні контакти ЦРУ з українською розвідкою існують з 2014 року. За цей час, зазначає NYT, Україна перетворилася на одного з найважливіших розвідувальних партнерів Вашингтона в боротьбі з Кремлем. Від початку війни співробітники ЦРУ передавали українській владі критично важливу інформацію, зокрема про те, де РФ планувала удари і які системи озброєння будуть використані, стверджує NYT.

Українська військова розвідка за допомогою ЦРУ за останні 8 років створила 12 секретних станцій поблизу кордону з РФ для перехоплення російських комунікацій, йдеться в матеріалі NYT.

Як повідомлялося, на початку лютого глава Офісу Президента Андрій Єрмак розповів про зустріч з ексглавою ЦРУ Майком Помпео.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті