Диктатор путін підписав закон про позбавлення громадян РФ волі на 10 років за відмову воювати

Президент росії путін підписав закон, який передбачає до 10 років позбавлення волі за дезертирство або неявку на службу. Про це 24 вересня повідомляють російські ЗМІ.

У тексті закону прописано, що самовільне залишення частини або місця служби каратиметься в'язницею на строк від 5 до 10 років. До такого ж терміну засуджуватимуть і тих, хто не з'явиться на службу "без поважних причин".

При цьому росіяни, які перебувають у запасі, під час проходження ними військових зборів, нестимуть таку саму кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що депутат Держдуми хоче, щоб насамперед мобілізували тих, хто приїхав з "ДНР".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті