Рух легкових авто на виїзд в одному з пунктів пропуску на кордоні з Польщею обмежать на 10 днів

Рух легкових авто на виїзд через пункт пропуску «Краківець» на польскому кордоні буде тимчасово призупинено. Про це повідомляє Держприкородонслужба України.

"З 08:00 18 липня 2022 року у пункті пропуску «Краківець» розпочнуться роботи щодо дооблаштування пункту в рамках проєкту «Відкриті кордони». У зв’язку з цим буде тимчасово зупинено пропуск легкових автомобілів на виїзд з України. Роботи триватимуть до 10 днів. По відновленню руху легковиків на виїзному напрямку буде повідомлено додатково", - повідомляють у ДПСУ.

Однак,  пропуск легкових автомобілів на в’їзд через «Краківець» здійснюватиметься без змін.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті