Рух легкових авто на виїзд в одному з пунктів пропуску на кордоні з Польщею обмежать на 10 днів

Рух легкових авто на виїзд через пункт пропуску «Краківець» на польскому кордоні буде тимчасово призупинено. Про це повідомляє Держприкородонслужба України.

"З 08:00 18 липня 2022 року у пункті пропуску «Краківець» розпочнуться роботи щодо дооблаштування пункту в рамках проєкту «Відкриті кордони». У зв’язку з цим буде тимчасово зупинено пропуск легкових автомобілів на виїзд з України. Роботи триватимуть до 10 днів. По відновленню руху легковиків на виїзному напрямку буде повідомлено додатково", - повідомляють у ДПСУ.

Однак,  пропуск легкових автомобілів на в’їзд через «Краківець» здійснюватиметься без змін.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті