Двоє херсонців-комунальників, які наводили лад у центрі міста вранці, постраждали від обстрілу - ОВА

Двоє співробітників комунального підприємства Херсону постраждали внаслідок ранкового обструлі міста 29 вересня. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму Телеграм-каналі.

"Вдень і вночі окупаційні війська тероризують Херсон. Сьогодні зранку – чергове звірство. Під удар потрапили працівники комунального підприємства, котрі наводили лад у центральній частині Херсона. Обидва зараз у лікарні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що у 24-річного чоловіка важкі травми кінцівок. У його колеги 68 років діагностували поранення ока та контузію. 

Також внаслідок обстрілів пошкоджено автівку комунальників, у навколишніх будинках вибито вікна.

Раніше повідомлялось, що росіяни увечері вдарили з артилерії по житловому кварталу Херсона, троє загиблих.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті