Двох пенсіонерів убито на вулиці в Лимані російськими дронами, у Мирнограді загинула жінка

Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, під прицілом окупантів 28 лютого опинилися три громади Донеччини - в результаті троє цивільних загинули та двоє зазнали поранень.

Зранку 28 лютого росіяни атакували з FPV-дрону Лиман. Внаслідок вибуху засобу ураження отримали тілесні ушкодження, несумісні з життям, двоє чоловіків 61 та 62 років, які рухались на велосипедах. 

Також під приціл окупантів потрапив Мирноград, де від артилерійського обстрілу загинула 53-річна жителька.

Ще один безпілотник влучив по околицях селища Ставки Лиманської територіальної громади. Зазнав мінно-вибухову й черепно-мозкову травми та осколкові поранення 56-річний цивільний. 

Крім того, ворог накрив вогнем зі ствольної артилерії Костянтинівку. З мінно-вибуховою травмою і відкритим переломом стегна ушпиталено 49-річну жінку.

Як повідомлялося, під російські обстріли за добу потрапили 15 населених пунктів Донеччини: трьох людей убито, сімох поранено, руйнувань зазнав 141 цивільний об’єкт.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Всі статті