"Дуже багато говорили про зброю". Стефанчук провів переговори з Макроном

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів в Парижі переговори з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради.

"Предметна, щира та відверта розмова... Подякував передусім за рішення про посилення України передовими системами ППО, а також надання танків і бронетранспортерів. Саме це дало поштовх для інших держав зробити аналогічні кроки", - зазначив Стефанчук.

"Дуже багато говорили про зброю. Зброю для України!  Для нас важливо отримати сучасні види озброєння, які дадуть можливість Україні перемогти у цій війні. Окреслив потреби наших ЗСУ. І, як запевнив Еммануель Макрон, якщо Франція обіцяє допомогу - вона її надає, а між анонсом і наданням зброї минає небагато часу", - підкреслив Стефанчук. 

"Обговорили формулу миру Президента Володимира Зеленського, і я вдячний за підтримку Францією запропонованих пунктів. Підняли питання справедливості. Тому що без вироку суду, без виплати росією репарацій не буде повноцінної Перемоги у цій війні. І в цьому питанні Франція солідарна з Україною", - зазначив голова Верховної Ради.

Як повідомлялося, Макрон не виключив постачання в Україну військових літаків та попросив "направити запит".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті