"Дуже багато говорили про зброю". Стефанчук провів переговори з Макроном

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів в Парижі переговори з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради.

"Предметна, щира та відверта розмова... Подякував передусім за рішення про посилення України передовими системами ППО, а також надання танків і бронетранспортерів. Саме це дало поштовх для інших держав зробити аналогічні кроки", - зазначив Стефанчук.

"Дуже багато говорили про зброю. Зброю для України!  Для нас важливо отримати сучасні види озброєння, які дадуть можливість Україні перемогти у цій війні. Окреслив потреби наших ЗСУ. І, як запевнив Еммануель Макрон, якщо Франція обіцяє допомогу - вона її надає, а між анонсом і наданням зброї минає небагато часу", - підкреслив Стефанчук. 

"Обговорили формулу миру Президента Володимира Зеленського, і я вдячний за підтримку Францією запропонованих пунктів. Підняли питання справедливості. Тому що без вироку суду, без виплати росією репарацій не буде повноцінної Перемоги у цій війні. І в цьому питанні Франція солідарна з Україною", - зазначив голова Верховної Ради.

Як повідомлялося, Макрон не виключив постачання в Україну військових літаків та попросив "направити запит".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті