Дуда запевнив Україну, що Польща непохитно стоятиме з нею пліч-о-пліч у боротьбі з агресором

Президент Польщі Анджей Дуда в десяту річницю початку Євромайдану та Революції гідності запевнив, що Польща допомагатиме Україні на шляху до ЄС і НАТО, бо хоче бачити українців "у європейській сім'ї якомога швидше". По це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У відеозверненні з нагоди річниці Євромайдану, оприлюдненому в Х (Twitter), Дуда наголосив, що від початку масових протестів на Майдані поляки підтримували українське прагнення поглибити інтеграцію з Європою.

"Так є і сьогодні. Польща була першою країною, яка після початку російської агресії закликала до негайного надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Кілька днів тому Європейська комісія рекомендувала розпочати переговори про вступ. Це великий успіх, з яким я вас вітаю, але це також великий виклик. Хочу запевнити вас, що Польща непохитно стоятиме з вами пліч-о-пліч і підтримуватиме вас у боротьбі з агресором", - сказав він.

Президент зазначив, що ніхто краще за поляків не розуміє, яку величезну ціну доводиться платити за свободу й незалежність. За словами Дуди, Польща допомагатиме Україні на шляху до ЄС і НАТО, бо хоче бачити її "в нашій європейській сім'ї якомога швидше",

"Вільна й незалежна Україна, а також хороші й засновані на взаємоповазі партнерські відносини між нашими народами мають фундаментальне значення для мене і моїх співвітчизників. Я вірю, що ми й далі розвиватимемо їх у цьому дусі", - підсумував Дуда.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті