Дуда закликав Захід підтримувати Україну - СNN

Підтримка Заходом України, яка захищається від Росії, має глобально важливі наслідки, заявив у вівторок президент Польщі Анджей Дуда, закликавши прихильників Києва залишатися непохитними. Про це він сказав в інтерв'ю Джейку Тапперу зі штаб-квартири Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку, яке він дав в ефірі CNN.

"Йдеться про те, щоб переконатися, що Росія не зможе легально змінити кордони в Європі. Це є гарантією миру в майбутньому, в тому числі і для Сполучених Штатів", - сказав Дуда.

Він також заявив, що компромісного рішення не існує, і цю позицію поділяє президент України Володимир Зеленський. Обидва лідери вийшли на трибуну в Нью-Йорку у вівторок вранці, коли розпочалися загальні дебати в Організації Об'єднаних Націй.

"Росію можна зупинити лише тоді, коли вона буде переможена, а вона буде переможена, коли Україна витіснить російську армію з окупованих територій, завдяки допомозі Сполучених Штатів, завдяки допомозі Заходу, і коли вона відновить контроль над своїми міжнародно визнаними кордонами. Тільки тоді ми зможемо сказати, що російський імперіалізм дійсно зазнав поразки", - сказав Дуда в інтерв'ю Тапперу.

Як повідомлялося, державний секретар Канцелярії прем'єр-міністра Польщі Пйотр Мюллер заявив, що Польща, найімовірніше, скоротить фінансову підтримку мільйона українських біженців, яких вона приймає у своїй країні.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті