ДТЕК відновила електропостачання 22,5 тис. абонентів Одеської області після негоди

Станом на ранок 8 січня енергетики ДТЕК повернули світло 22,5 тис. мереж в Одеській області після негоди. Про це компанія ДТЕК повідомила у Телеграм.

"Станом на ранок 8 січня нам вдалося: відремонтувати 16 повітряних ліній, відновити роботу 411 трансформаторних підстанцій, повернути світло до 22 668 будинків 73 населених пунктів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ДТЕК, роботи ускладнюють погодні умови - ожеледиця, дощ із переходом у сніг, намерзання льоду на дротах, пориви вітру.

"Найбільше постраждала північ Одещини", - доповнили в компанії.

У зв'язку з погіршенням погоди енергетики холдингу з 6 січня перейшли на посилений режим роботи в Одеській та Київській областях.

Нагадаємо, у Київській та Одеській областях енергетики ДТЕК через погіршення погодних умов працюють вже кілька днів у посиленому режимі.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті