ДСНС запускає з 7 жовтня Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

ДСНС з 7 жовтня запускає Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, який дозволяє експлуатантам реєструвати відповідні об’єкти без безпосереднього звернення до територіальних органів ДСНС. Про це повідомив директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін на брифінгу у Military Media Center 5 жовтня, пише Телеграм-канал ДСНС.

"Ми наразі працюємо, щоб електронне декларування запрацювало ще у Дії.Бізнес", - сказав Чекригін.

Зазначається, що новий сервіс дозволить подавати матеріали ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки в електронній формі через особистий кабінет.

Чекригін нагадав, що раніше служба запровадила електронне декларування відповідності матеріально-технічної бази. Крім того, для покращення взаємодії з бізнесом торік фахівці служби створили та підтримують роботу чат-бота "Інтерактивний інспектор", що допомагає підприємцям в отриманні відповідей на безпекові питання.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів відклав запуск Реєстру осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів), до завершення війни.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті