Дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту через 6 місяців, а їхніх чоловіків ні

Дружини мобілізованих окупантів РФ обурені, що зеків-людожерів милують і відпускають із фронту через 6 місяців, а їхніх чоловіків ні. Про це одна з жінок розповіла в інтерв'ю виданню "Можем объяснить".

Дружина мобілізованого та активістка Марія Андрєєва ставить резонне запитання: "Чому наші чоловіки мають перебувати на фронті безстроково? А ці нелюди - лише півроку..." 

"Жінка дитину довше носить. І все, ти помилуваний і можеш гуляти на волі, всі терміни обнулені. Це королівство кривих дзеркал, сюрреалізм!", - обурюється вона.

Жінка також побоюється, що зеки-"герої СВО" після виходу на волю небезпечні для суспільства: "Що буде у них у голові після того, як вони могли безкарно вбивати і отримувати від цього задоволення?", - ставить вона ще одне риторичне запитання.

Як повідомлялося раніше, тільки в листопаді стало відомо про звільнення за участь у війні двох людожерів - убивці трьох людей Дениса Горіна і лідера ярославської банди сатаністів Миколи Оголобяка.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті