Дружини мобілізованих із Курської області просять путіна повернути їхніх чоловіків назад

Дружини мобілізованих із Курської області заявили, що їхніх мобілізованих чоловіків відправляють на штурми під командуванням "ЛНР" і зажадали від путіна повернути їх додому. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами жінок, їхні чоловіки з в/ч 29303 після навчання перебували в Білгородській області, проте 3 березня їх передали до козацької бригади на території "ЛНР".

"Злагоджені підрозділи тероборони було розформовано для подальшого укомплектування штурмових загонів. Як пізніше з'ясувалося, понад тисячу мобілізованих полку тероборони Курської області перекинули до Луганської області за усною домовленістю, — кажуть на відео родички призовників. — Формально наші чоловіки перебувають у Курській області, а насправді вони вже у "ЛНР". У військових квитках не ставлять позначки про прибуття до Луганська. Їм пропонують підписувати контракти. Все це є незаконним".

Жінки послалися на слова путіна, який у своєму зверненні говорив, що мобілізовані утримуватимуть уже зайняті території, "а не будуть штурмовою піхотою".

"Просимо повернути наших чоловіків назад до пункту територіальної оборони Курської області", - додали жінки.

Як повідомлялося раніше, рідні мобілізованих із Підмосков'я поскаржилися путіну та Шойгу, що військових "кидають, як м'ясо, штурмувати укріпрайони по 5 осіб проти добре озброєних 100 осіб".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті