Дружини мобілізованих із Курської області просять путіна повернути їхніх чоловіків назад

Дружини мобілізованих із Курської області заявили, що їхніх мобілізованих чоловіків відправляють на штурми під командуванням "ЛНР" і зажадали від путіна повернути їх додому. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами жінок, їхні чоловіки з в/ч 29303 після навчання перебували в Білгородській області, проте 3 березня їх передали до козацької бригади на території "ЛНР".

"Злагоджені підрозділи тероборони було розформовано для подальшого укомплектування штурмових загонів. Як пізніше з'ясувалося, понад тисячу мобілізованих полку тероборони Курської області перекинули до Луганської області за усною домовленістю, — кажуть на відео родички призовників. — Формально наші чоловіки перебувають у Курській області, а насправді вони вже у "ЛНР". У військових квитках не ставлять позначки про прибуття до Луганська. Їм пропонують підписувати контракти. Все це є незаконним".

Жінки послалися на слова путіна, який у своєму зверненні говорив, що мобілізовані утримуватимуть уже зайняті території, "а не будуть штурмовою піхотою".

"Просимо повернути наших чоловіків назад до пункту територіальної оборони Курської області", - додали жінки.

Як повідомлялося раніше, рідні мобілізованих із Підмосков'я поскаржилися путіну та Шойгу, що військових "кидають, як м'ясо, штурмувати укріпрайони по 5 осіб проти добре озброєних 100 осіб".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті