"Друже, пий і повзи за дроном": луганські прикордонники показали кадри порятунку побратима на Сватівщині

Бійці ЗСУ на Сватівщині врятували пораненого прикордонника Луганського загону Сергія Купіна за допомогою дрона. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі 5 лютого.

"Друже, пий і повзи за дроном", - таке послання разом з гарячим чаєм скинули з дрона пораненому військовослужбовцю Луганського прикордонного загону аеророзвідники 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша", - написав Лисогор.

Зазначається, що Сергій Купін зазнав поранення під час бою на Сватівському напрямку. Через надто близьку дистанцію до ворога його не вдалося евакуювати одразу.

Прикордоннику було вкрай важко пересуватися самостійно, проте він зміг проповзти 700 метрів до наших позицій. 

"Напрямок руху бійцю бригади Гвардії наступу "Помста" постійно вказувала "пташка", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині прикордонники бригади Гвардії наступу "Помста" відбили штурм росіян і взяли полонених

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті