Друга річниця повномасштабного російського вторгнення в Україну: західні лідери прибули до Києва

Західні лідери, включно з прем'єр-міністрами Італії, Канади та Бельгії, прибули 24 лютого до Києва, щоб висловити солідарність з Україною у другу річницю початку російського вторгнення. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Агентство Reuters із посиланням на заяву італійського уряду повідомляє, що прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Бельгії Александр де Кроо та голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибули до української столиці вночі потягом із Польщі.

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон також прибув до Києва в суботу вранці.

У своєму повідомленні в соцмережі X Джонсон написав, що "не має сумнівів у тому, що українці переможуть і виженуть путінські війська - за умови, що ми надамо їм необхідну військову, політичну та економічну допомогу".

Пізніше сьогодні Мелоні проведе з Києва відеоконференцію, у якій візьмуть участь лідери країн "Великої сімки", а президента Зеленського запросять приєднатися до дискусії, зазначається в повідомленні.

"Укрзалізниця" у Телеграм публікує фото прибуття західних лідерів - прем'єр-міністра Італії Джорджі Мелоні, прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо та голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті