"Дрібне хуліганство". У Москві оштрафували чоловіка за розмову українською мовою

У Москві співробітника позавідомчої охорони оштрафували за розмову українською мовою. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За даними видання, до поліції надійшла заява від командира роти протидії безпілотникам. Чоловік почув, як співробітник, який стоїть на бойовому посту, розмовляє телефоном іноземною мовою. Прислухавшись, командир дізнався в ньому українців і поспішив поскаржитися в поліцію.

У ході перевірки оперативники вийшли на 24-річного Владислава Р. із підмосковного Дідовська.

Як покарання на нього оформили адміністративний протокол за дрібне хуліганство, чоловікові загрожує штраф чи адміністративний арешт на 15 діб.

Як повідомлялося раніше, у росії за неявку до військкомату штрафуватимуть на 30 тисяч рублів вже з жовтня.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті