"Доступ без согласования собственников": рашисти опублікували список віджатих квартир у Сєвєродонецьку (ФОТО)

Російські окупанти опублікували список квартир, які зламали без згоди власників в Сєвєродонецьку. Відповідне фото розмістив Телеграм-канал "Трибун" 7 листопада.

"Перечень квартир, в которых производился доступ без согласования собственников", – так у своєму оголошенні рашисти називають віджате у місцевих мешканців житло.

Раніше повідомлялось, що окупанти в Рубіжному продовжують незаконно заселяти квартири, сформувавши "временный маневренный фонд" віджатого житла.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті