Допомогу по безробіттю в "ДНР" обіцяють платити "за російськими мірками" - цілком можна розраховувати на… 1500 рублів

Мінімальна величина допомоги по безробіттю на окупованій частині Донецької області становитиме 1500 рублів. Про це заявила так звана "директор республіканського центру зайнятості" Олена Голобородова у коментарі сепаратистським ЗМІ.

Вона пояснила, що "допомога по безробіттю в ДНР відповідає загальноросійській нормі".

"Перші 3 місяці безробітний отримуватиме 75% від середнього заробітку за останнім місцем роботи, наступні три місяці – 60%", - сказала чиновниця окупаційної адміністрації.

Допомога по безробіттю не повинна бути нижче 1500 рублів, але не більше 12792 рублів. Її розмір, за словами Голобородової, залежить від стажу роботи, причини звільнення та заробітної плати на останньому місці роботи.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті