Допомогу по безробіттю в "ДНР" обіцяють платити "за російськими мірками" - цілком можна розраховувати на… 1500 рублів

Мінімальна величина допомоги по безробіттю на окупованій частині Донецької області становитиме 1500 рублів. Про це заявила так звана "директор республіканського центру зайнятості" Олена Голобородова у коментарі сепаратистським ЗМІ.

Вона пояснила, що "допомога по безробіттю в ДНР відповідає загальноросійській нормі".

"Перші 3 місяці безробітний отримуватиме 75% від середнього заробітку за останнім місцем роботи, наступні три місяці – 60%", - сказала чиновниця окупаційної адміністрації.

Допомога по безробіттю не повинна бути нижче 1500 рублів, але не більше 12792 рублів. Її розмір, за словами Голобородової, залежить від стажу роботи, причини звільнення та заробітної плати на останньому місці роботи.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті