Допомогу по безробіттю в "ДНР" обіцяють платити "за російськими мірками" - цілком можна розраховувати на… 1500 рублів

Мінімальна величина допомоги по безробіттю на окупованій частині Донецької області становитиме 1500 рублів. Про це заявила так звана "директор республіканського центру зайнятості" Олена Голобородова у коментарі сепаратистським ЗМІ.

Вона пояснила, що "допомога по безробіттю в ДНР відповідає загальноросійській нормі".

"Перші 3 місяці безробітний отримуватиме 75% від середнього заробітку за останнім місцем роботи, наступні три місяці – 60%", - сказала чиновниця окупаційної адміністрації.

Допомога по безробіттю не повинна бути нижче 1500 рублів, але не більше 12792 рублів. Її розмір, за словами Голобородової, залежить від стажу роботи, причини звільнення та заробітної плати на останньому місці роботи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті