Доказів корупції немає: міністр оборони прокоментував нещодавній скандал у відомстві

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що нещодавній корупційний скандал у відомстві не було обгрунтовано доказами. Відповідну заяву чиновник зробив в інтерв'ю естонському агентству ERR.

"Це був скоріше публічний корупційний скандал. Доказів корупції немає. Швидше, мова йшла про ефективне використання коштів на закупівлю продуктів для бійців, але за цей рік ніхто не скаржився на якість чи кількість їжі. Звичайно, я маю спадок у міністерстві ще з часів СРСР – 30 років. Будучи міністром, я почав проводити реформи у 2021 році, але через два з половиною місяці почалося повномасштабне вторгнення. Тоді я мав зосередитися на забезпеченні військ озброєнням, а не на реформах. Для мене це було уроком, що я маю продовжувати реформи в міністерстві, паралельно з війною. Ми це робимо, ми продовжуємо реформи, тому що це важливо для майбутнього нашої країни. Це важливо для нашого майбутнього як члена європейської спільноти", - розповів Резніков.

Як повідомлялося раніше, Олексій Резніков назвав скандал у Міноборони інформаційною атакою під надуманим приводом. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті