Доказів корупції немає: міністр оборони прокоментував нещодавній скандал у відомстві

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що нещодавній корупційний скандал у відомстві не було обгрунтовано доказами. Відповідну заяву чиновник зробив в інтерв'ю естонському агентству ERR.

"Це був скоріше публічний корупційний скандал. Доказів корупції немає. Швидше, мова йшла про ефективне використання коштів на закупівлю продуктів для бійців, але за цей рік ніхто не скаржився на якість чи кількість їжі. Звичайно, я маю спадок у міністерстві ще з часів СРСР – 30 років. Будучи міністром, я почав проводити реформи у 2021 році, але через два з половиною місяці почалося повномасштабне вторгнення. Тоді я мав зосередитися на забезпеченні військ озброєнням, а не на реформах. Для мене це було уроком, що я маю продовжувати реформи в міністерстві, паралельно з війною. Ми це робимо, ми продовжуємо реформи, тому що це важливо для майбутнього нашої країни. Це важливо для нашого майбутнього як члена європейської спільноти", - розповів Резніков.

Як повідомлялося раніше, Олексій Резніков назвав скандал у Міноборони інформаційною атакою під надуманим приводом. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті