Дочка Кадирова робить бізнес на південно-корейській поп-культурі, яку в республіці називали «образою чеченського народу»

Дочка глави Чечні Рамзана Кадирова 20-річна Табарік виявилася власницею франшизи корейського стріт-фуд ресторану Chicko, де влаштовують перегляди південно-корейських серіалів і розігрують альбоми поп-груп, - з'ясували The Moscow Times.

Компанія Кадирової ТОВ «Берекет» отримала право на використання бренду федеральної мережі закусочних на території Чечні до 2031 року, випливає з даних Роспатенту. 

У ресторані в Грозному на проспекті Путіна просувають K-рор, влаштовують перегляди корейських дорам (так називають південно-корейські серіали), розігрують альбоми поп-гуртів, зокрема BTS. Це одна з найпопулярніших південнокорейських груп, складається з 7 учасників. Журнал Time вніс виконавців до списку найвпливовіших людей світу. Група вважається однією з найбільш миролюбних і толерантних у світі, зокрема виконавці неодноразово виступали з підтримкою ЛГБТ-спільноти.

Ще 2019 року в Чечні скасували показ фільму Love Yourself про цей гурт після численних погроз у соцмережах. Популярний на Кавказі паблік «Карфаген» назвав фільм про K-рор «найкращим способом образити чеченський народ». Тоді ж прокат фільму скасували і в сусідньому Дагестані. Однак це не заважає Табарік Кадировій робити бізнес на південнокорейській культурі.

У своїх соцмережах ресторан Кадирової викладає рілси про любов до дорам, розігрує альбоми і мерч BTS, спеціальні картки учасників південнокорейського поп-гурту Ateez і публікує добірки аніме на майбутні вихідні.  

«Уже цілий рік ми знайомимо жителів Грозного з корейською культурою, а ви натомість радуєте нас своїми посмішками і яскравими емоціями. Саме на річниці ми будемо розігрувати альбоми: SKZ, BlackPink, Sserafim і, звісно ж, BTS», - йдеться в телеграм-каналі грозненського ресторану Chicko.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті