До жителів "ДНР" прийдуть додому і по секрету розкажуть, де розташована "виборча дільниця" 

Адреси "виборчих дільниць" для незаконних на окупованих територіях Донецької області виборів президента РФ будуть засекречені нібито з міркувань безпеки. Про це нагадують місцеві ЗМІ.

Дізнатися куди саме треба приходити в день голосування можна у членів так званих "дільничних виборчих комісій", які "з метою інформування" здійснюють побудинковий обхід "виборців".

Як повідомлялося раніше, необхідності в стаціонарних виборчих дільницях для голосування в "ДНР" практично немає - так звані "вибори" почнуться тут 10 березня і закінчаться 17 березня. Основний акцент робиться на "дострокове голосування" і "голосування вдома". Традиційне голосування на дільниці буде доступне лише один день - 17 березня.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті