До вишів "ДНР" прийматимуть без вступних іспитів на основі шкільних оцінок 

До вишів "ДНР" прийматимуть без вступних іспитів на основі шкільних оцінок. Про це заявила Ольга Колударова, яка називає себе "міністром освіти і науки".

"В очному форматі у нас може прийняти дітей і провести такі вступні випробування тільки місто Маріуполь. Решта вишів ДНР, це здебільшого міста Донецьк і Горлівка, днями ухвалили рішення про те, що вступні іспити будуть проводитися здебільшого на підставі та з урахуванням оцінок із додатків до документа про освіту, на підставі якого здійснюється вступ. Тобто конкурс атестатів або дипломів про середню професійну освіту", - розповіла вона.

У клонах захоплених і перейменованих за російськими стандартами українських вишів очні іспити за графіком пройдуть тільки в Маріуполі. 

У Росії, частиною якої вважають себе "республіки" окупованого Донбасу, вступ до вишів відбувається на підставі результатів ЄДІ або очних вступних випробувань.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті