До України прибув з візитом прем’єр Іспанії

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес прибув до України в перший день головування країни в Раді ЄС. Про це голова іспанського уряду повідомив 1 липня у своєму Twitter.

"Вже в Києві. Я хотів, щоб перший акт головування Іспанії в Раді ЄС був в Україні разом з Володимиром Зеленським. Усю європейську солідарність я передаю вашому уряду і парламенту", - написав Санчес.

Він зазначив, що Іспанія буде підтримувати український народ, "поки в Європі не відновиться мир".

Як повідомлялося, 1 липня Іспанія розпочне своє піврічне головування в Раді ЄС відповідно до системи ротації між 27 державами-членами.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті