До України прибув з візитом прем’єр Іспанії

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес прибув до України в перший день головування країни в Раді ЄС. Про це голова іспанського уряду повідомив 1 липня у своєму Twitter.

"Вже в Києві. Я хотів, щоб перший акт головування Іспанії в Раді ЄС був в Україні разом з Володимиром Зеленським. Усю європейську солідарність я передаю вашому уряду і парламенту", - написав Санчес.

Він зазначив, що Іспанія буде підтримувати український народ, "поки в Європі не відновиться мир".

Як повідомлялося, 1 липня Іспанія розпочне своє піврічне головування в Раді ЄС відповідно до системи ротації між 27 державами-членами.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті