До суду передано справу військовослужбовця, що скоїв ДТП у Донецькій області, в якому загинули 3 особи, серед яких дитина

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який скоїв смертельну ДТП у Покровському районі на Донеччині. Через аварію загинули троє людей, серед них 12-річний хлопчик.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Зазначається, що смертельна аварія сталася 11 вересня 2024 року близько шостої години ранку в районі виїзду на автотрасу з вулиці Шахтарської слави міста Родинське Покровського району.

"Працівники ДБР призначили низку експертиз та встановили всі обставини ДТП. Військовослужбовець рухався на службовому автомобілі по другорядній дорозі. При виїзді з міста він не зупинився та врізався в автомобіль ВАЗ, який рухався автотрасою. Внаслідок зіткнення водій «ВАЗ» загинув на місці. Також несумісні з життям тілесні ушкодження отримали пасажири – жінка та 12-річний хлопчик", - йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець обвинувачується у порушенні правил водіння або експлуатації машин, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 2 ст. 415 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті